Poszukujemy osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie oraz firm które przyjmą stażystów po kursie operatora wózka jezdniowego z obsługą programów magazynowych.

W związku z realizacją projektu poszukujemy osób,  które chciałyby przystąpić do projektu i podnieść swoje kwalifikacje/ kompetencje oraz firm, które chciały by przyjąć na staż uczestników projektu po kursie operatora wózka jezdniowego z obsługą programów magazynowych.

Projekt zakłada szkolenia oraz staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766

Staże zawodowe

Pragniemy poinformować, że rozpoczeły się kolejne staże zawodowe, tym razem wsparciem objęte zostały uczestniczki kursu fryzjerskiego.

Poszukujemy firm, które przyjmą stażystów.

W związku z realizacją projektu Inkubator Twojej Kariery ! poszukujemy firm, które chciałyby przyjąć na staż uczestników projektu. Biorąc pod uwagę profil kandydatów i kandydatek, poszukujemy do współpracy firm, które potrzebują pracowników w zawodach: ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI oraz FRYZJER. 

Projekt zakłada, iż beneficjenci projektu odbędą 4 miesięczne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766 lub 600 822 507

Poszukujemy firm, które przyjmą stażystów.

W związku z realizacją projektu Inkubator Twojej Kariery ! poszukujemy firm, które chciałyby przyjąć na staż uczestników projektu. Biorąc pod uwagę profil kandydatów i kandydatek, poszukujemy do współpracy firm, które potrzebują pracowników w zawodzie ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Projekt zakłada, iż beneficjenci projektu odbędą 3 miesięczne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766 lub 600 822 507

Staże zawodowe

W najbliższym czasie ruszą pierwsze staże zawodowe dla uczestniczek kursu księgowość I stopnia, jednakże wcześniej uczestnicy projektu przejdą szkolenie BHP oraz badania u lekarza medycyny pracy.