Aktualności

Staże zawodowe

Pragniemy poinformować, że rozpoczeły się kolejne staże zawodowe, tym razem wsparciem objęte zostały uczestniczki kursu fryzjerskiego.

Poszukujemy osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie oraz firm które przyjmą stażystów. 

W związku z realizacją projektu poszukujemy osób,  które chciałyby przystąpić do projektu i podnieść swoje kwalifikacje oraz firm, które chciały by przyjąć na staż uczestników projektu.

Projekt zakłada szkolenia oraz staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766

Poszukujemy osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie. 

W związku z realizacją projektu Inkubator Twojej Kariery ! poszukujemy osób  które chciałyby przystąpić do projektu.

Projekt zakłada szkolenia zawodowe oraz  staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766

Poszukujemy firm, które przyjmą stażystów.

W związku z realizacją projektu Inkubator Twojej Kariery ! poszukujemy firm, które chciałyby przyjąć na staż uczestników projektu. Biorąc pod uwagę profil kandydatów i kandydatek, poszukujemy do współpracy firm, które potrzebują pracowników w zawodzie ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI oraz FRYZJER

Projekt zakłada, iż beneficjenci projektu odbędą 4 miesięczne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766 lub 600 822 507

 

Kursy prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną i kurs fryzjerski.

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczeliśmy kolejne kursy, w dniu 15.05.2018 rozpoczął się kursy prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną, 19.05.2018 rozpocznie się kurs fryzjerski.

 

Staże zawodowe 

Pragniemy poinformować, że rozpoczeły się pierwsze staże zawodowe.

 

Poszukujemy firm, które przyjmą stażystów.

W związku z realizacją projektu Inkubator Twojej Kariery ! poszukujemy firm, które chciałyby przyjąć na staż uczestników projektu. Biorąc pod uwagę profil kandydatów i kandydatek, poszukujemy do współpracy firm, które potrzebują pracowników w zawodzie ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Projekt zakłada, iż beneficjenci projektu odbędą 3 miesięczne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

tel. 721 551 766 lub 600 822 507

 

Staże zawodowe

W najbliższym czasie ruszą pierwsze staże zawodowe dla uczestniczek kursu księgowość I stopnia, jednakże wcześniej uczestnicy projektu przejdą szkolenie BHP oraz badania u lekarza medycyny pracy.

 

Pośrednictwo Pracy i warsztaty aktywnego poszukiwania pracy

Pragniemy poinformować, że w dniach 12-14 kwietnia 2018 miały miejsce pierwsze indywidualne spotkania z pośrednikiem pracy.Natomiast 23 kwietnia br odbędą się warsztaty aktywnego poszukiwania pracy.  Na warsztatach uczestnicy projektu będą się uczyć m.in. sprawnego i efektywnego poruszania się po rynku pracy.

 

Rozpoczynamy kurs „księgowość I stopnia z egzaminem zewnętrznym”

W związku z zebraniem grupy 13 osób, 27 lutego 2018 rozpoczął się kurs „księgowość I stopnia z egzaminem zewnętrznym”.  Kurs prowadzony jest przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy i zakończy się egzaminem.

 

Rozpoczynamy spotkania z psychologiem

Pragniemy poinformować, że w związku z zebraniem grupy osób na kurs „księgowość I stopnia z egzaminem zewnętrznym”, od 6 lutego br pierwsi uczestnicy projektu, którzy odbyli już doradztwo zawodowe oraz opracowano z nimi Indywidualny Plan Działania spotkają się z psychologiem w celu poradnictwa psychologicznego.

 

Nabór do projektu rozpoczęty!

Informujemy, że z dniem 2 stycznia 2018 rozpoczynamy nabór do projektu. Prosimy serdecznie o zapoznanie się z regulaminem projektu oraz o kontakt z biurem w celu umówienia spotkania.